Z zapaleniem da się żyć, tylko po co?

Bóle brzucha częstomocz, pieczenie i szczypanie przy oddawaniu moczu a przede wszystkim to nieznośne, ustawiczne i koszmarne parcie na mocz - nawet tuż po załatwieniu się. Wszystkie te objawy nie tylko męczą, ale też wpływają na nasze codzienne życie...

Nie chcę, ale muszę… zrezygnować

Wiele kobiet, zamiast podjąć skuteczną walkę z problemem, chcąc nie chcąc rezygnuje z rozmaitych przyjemności czy po prostu punktów dnia. Nie idziemy na basen, bo kontakt z wodą powoduje natychmiastową potrzebę pójścia do toalety, unikamy plażowania, bo drobny wiaterek w kontakcie z kostiumem kąpielowym pogarsza sytuację. Rezygnujemy z wycieczki za miasto, bo trudno tam o schludną toaletę, a nawet unikamy imprez, bo boimy się, że cokolwiek wypijemy zemści się na zwiększonej częstotliwości odwiedzin toalety. Pokornie godzimy się na rezygnację z codziennych zajęć i dezorganizację własnego życia na czas choroby. Tylko po co?

Nie rezygnuj - pokonaj problem!

Tłumaczenie, że „łatwiej odmówić sobie normalnego życia niż zdobyć receptę na skuteczny lek” straciło rację bytu. neoFuragina - dostępna bez recepty - działa już od 1 dnia. Działa tak dobrze, że część kobiet niestety przerywa kurację przed jej zakończeniem, narażając się na nawroty choroby.

A wystarczy przecież pamiętać o prawidłowym dawkowaniu. neoFuraginę stosuje się doustnie przez 7-8 dni (w razie konieczności kurację można powtórzyć po 10-15 dniach). Lek zaczyna działać już pierwszego dnia, dlatego szybciej poczujesz ulgę i wrócisz do normalnego trybu życia. Bez zmieniania czegokolwiek w grafiku i rezygnowania z codziennych przyjemności.


Z zapaleniem da się żyć, tylko po co?

Częste oddawanie moczu to najbardziej powszechny objaw zapalenia pęcherza