To choroba - nie lekceważ

Zapalenie pęcherza - choroba, której nie warto lekceważyć

Statystyki

Ze statystyk wynika, że kobiety cierpią na zapalenie pęcherza moczowego średnio raz do roku i chorują na nie nawet 10 razy częściej niż mężczyźni z racji różnic anatomicznych. Wiele osób cierpiących na zapalenie dolnych dróg moczowych lekceważy problem, a tymczasem to choroba i raczej nie przejdzie sama, jak katar.

Pęcherz - śmieszne słowo, poważne konsekwencje

Dla osób, które nigdy nie cierpiały na zapalenie pęcherza lub cewki moczowej takie objawy, jak częste wychodzenie chorej osoby do toalety to powód do śmiechu. Dla tych, które cierpią na częste zapalenie pęcherza „ciągła potrzeba pójścia za potrzebą” to z kolei czasem powód do wstydu.

Najgorzej, gdy zamiast podjąć leczenie - właśnie za pomocą furaginum - będziemy udawać, że problemu nie ma. Takie nieleczone lub niedoleczone zapalenie dolnych dróg moczowych często prowadzi do bardzo poważnych powikłań. Należą do nich bolesne zapalenia nerek, a długotrwałe ignorowanie zapalenia pęcherza moczowego może prowadzić do schorzeń układu rozrodczego.

Zwalcz przyczynę - wypróbuj neoFuraginę

Objawy wskazujące na zakażenie dolnych dróg moczowych, takie jak ból lub pieczenie podczas oddawania moczu, silne parcie na pęcherz czy ból podbrzusza, to komunikat dla naszego organizmu: „masz problem - podejmij walkę”.

Należy wówczas rozpocząć leczenie sięgając po furaginum, która leczy zakażenie dolnych dróg moczowych, zwalczając przyczynę choroby, czyli bakterie.


To choroba - nie lekceważ