Jak działa Furagina?

neoFuragina. Działa od 1. dnia!

Furagina

Sprawdzony lek to furagina, która działa przeciwbakteryjnie w leczeniu zakażeń dolnych dróg moczowych. Furagina działa bakteriostatycznie, czyli hamuje namnażanie chorobotwórczych bakterii.

Szybkie działanie przy zapaleniu pęcherza

Najlepsze co możesz zrobić, gdy dotkną Cię problemy dolnych dróg moczowych, to SZYBKO zacząć leczenie. Dlatego gdy tylko zauważysz u siebie objawy zapalenia pęcherza, warto natychmiast sięgnąć po neoFuraginę. Jedna tabletka neoFuraginy zawiera 50 mg furaginy.

NeoFuragina to lek dostępny bez recepty, dlatego nie musisz czekać w kolejce do lekarza, tylko możesz od razu kupić ją bezpośrednio w aptece i szybko zacząć leczenie.

Furagina bardzo szybko wchłania się z przewodu pokarmowego. Stężenie maksymalne w surowicy osiągane jest już po 30 minutach, a po 2 godzinach osiąga stężenie terapeutyczne w moczu.

Szerokie spektrum działania

Furagina to lek działający przyczynowo, zwalczający większość bakterii wywołujących infekcje w obrębie dolnych dróg moczowych. Wykazuje wysoką skuteczność wobec Escherischia Coli, czyli najczęstszej przyczyny choroby. Złożony i wielotorowy mechanizm zaburzania procesów życiowych w komórce bakteryjnej sprawia, że jak dotąd nie zaobserwowano klinicznie istotnego rozwoju oporności bakterii na tę substancję.


Furagina zwalcza większość bakterii wywołujących infekcje pęcherza moczowego

Jak działa Furagina?